איך מתבצע ניתוח הרמת חזה

ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח שנעשה משיקולי אסתטיקה בלבד ואין בו צורך רפואי כלשהו. נשים רבות מעוניינות לבצע את הניתוח המדובר על מנת להחזיר לעצמן את מראה החזה כפי שהיה להן בצעירותן עוד טרם הם ילדו, הניקו ועוד. חשוב מאוד לדעת שצניחת שדיים איננה נגרמה רק בשל הנקות והריונות, אלא לא פעם מדובר על תוצאה של הזדקנות העור ושל אובדן האלסטיות שלו. לעיתים הדבר נובע משדיים גדולים וכבדים או מדיאטות קיצוניות שהאישה מבצעת פעם אחר פעם. לעיתים הסיבות הן תורשתיות.

 

תהליך הניתוח

חשוב לדעת כי ניתוח להרמת חזה רצוי לעשות רק לאחר שהסתיים פרק הלידות שכן, כל לידה והנקה עלולה לפגוע בתוצאות של הניתוח. טרם מבצעים את הניתוח יש לבדוק באופן אובייקטיבי האם השדיים אכן נפולים. פגישה עם מנתח פלסטי שתבחרי תסייע לך בבדיקת הנושא המדובר. אם אכן המנתח בדק ומצא כי השדיים נפולים, תתבקשי לומר מהן הציפיות שלך מהניתוח והמנתח יסביר לך כיצד מתבצע הניתוח ולאיזה תוצאות ניתן לצפות וכן איזה סיכונים כרוכים בו.

לפני הניתוח מבצעים בדיקות דם ולא פעם גם ממוגרפיה, צילום חזה, בדיקת אא"ג ועוד. אין לעשות דיאטה חריפה לפני הניתוח וכשבועיים לפני הניתוח יש להפסיק לעשן, להפסיק ליטול כדורים לדילול דם וכן לא להיחשף לשמש.

ההרדמה לניתוח לרוב תהיה באמצעות הרדמה כללית שדורשת הנשמה אולם, במקרים שבהם המנתח יחליט שניתן לבצע את הניתוח באמצעות חתכים קטנים ומעטים הוא יבחר בהרדמה מקומית בתוספת טשטוש. ניתוח הרמת חזה שנפול במקצת יתבצע באמצעות חתכים קצרים ומעטים יותר מניתוח הרמת חזה של זה שנפול מאוד. במקרה הזה המנתח יעשה חתך מסביב לעטרת הפטמה, יאסוף את העור הרפוי באופן שמרים את החלק התחתון של השד, יוודא שהפטמה ניצבת במקום הטבעי שלה, יסיר את עודפי העור ויתפור את החתך שמסביב לעטרת הפטמה. לאחר ניתוח להרמת חזה שנעשה באופן זה נותרת רק צלקת אחת מסביב לעטרת הפטמה.

אם מדובר על חזה שנפול באופן משמעותי יותר, אי אפשר להסתפק רק בחתך מסביב לעטרת הפטמה ויש להוסיף עוד חתך מעטרת הפטמה כלפי מטה, עד לקפל שמתחת לשד וזאת בכדי שהמנתח יוכל להדק בצורה טובה יותר את מעטפת העור שמתחת לשד. ניתוח זה מותיר אחריו שתי צלקות: הן מתחת לפיטמה והן לאורך השד.

 

כיצד לבחור מומחה לניתוח הרמת חזה?

בכדי שניתוח הרמת חזה יתבצע בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לבחור את המנתח הפלסטי שיבצע את הניתוח בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר, כל אישה מעוניינת לקבל את התוצאה הטובה ביותר בתום הניתוח ועל כן, אין להתפשר על כל מנתח באשר הוא, אלא יש לבדוק האם המנתח עוסק בתחום כבר שנים רבות, האם הוא ביצע לא מעט ניתוחי הרמת חזה בהצלחה, האם יש לו המלצות וכן מוניטין בתחום. מלבד הבירור המדובר, חשוב מאוד לקבוע פגישה עם המנתח על מנת להתרשם ממנו, חשוב מאוד להרגיש בנוח עם המנתח, להרגיש שניתן לסמוך עליו, שהוא אמין ומקצועי וכי היחס שלו למטופליו הוא אדיב ואישי.

אם אתם מעוניינים לקרוא מאמר מקיף אודות איך לבחור כירורג פלסטי עבור ניתוח הרמת חזה לחצו על הקישור.

תוכן עניינים

טיפול שורש: כל מה שצריך לדעת

אם אתם זקוקים לטיפול שורש, חשוב למצוא רופא שיניים המתמחה בהליך מסוג זה. טיפולי שורש יכולים להיות מסובכים, וחשוב שיהיה מישהו שיודע מה הם עושים.

הלבנת שיניים – מתי עושים וכיצד

הלבנת שיניים הפכה בשנים האחרונות לטרנד לוהט במיוחד וזאת בעיקר בשל העובדה שכיום ניתן למצוא סוגים שונים של טיפולי הלבנת שיניים בעלויות שונות, דבר אשר

איך מתבצע ניתוח עפעפיים?

אם אתם מתבוננים על עצמכם במראה ואתם רואים שהעיניים שלכם עייפות באופן תמידי, חשוב שתדעו שיתכן שניתוח עפעפיים יכול להשפיע באופן מהותי על מראה הפנים

סדנת איפור חד פעמית

כל אישה יודעת שהאיפור מהווה דבר חשוב מאוד. ישנן נשים אשר מתאפרות באופן יומיומי לעבודה או לכל מקום אחר שהן הולכות ישנן נשים המתאפרות בעיקר