השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה היא תהליך מאוד מקובל ונפוץ בקרב גברים ישראלים רבים. לא מעט גברים ישראלים שמקריחים מוצאים את עצמם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לקבל שוב שיער מלא ובריא. על אף שניתן לבצע השתלת שיער גם בישראל, ידוע כיום כי השתלת שיער בטורקיה מביאה תוצאות טובות מאוד והיתרון המרכזי בה הוא העלות האטרקטיבית והזולה שלה באופן יחסי להשתלת שיער המתבצעת בישראל וכן השיטות החדשניות שבהן מתבצעת ההשתלה.

כיצד מבוצעת השתלת שיער?

השתלת שיער בישראל היא למעשה ניתוח כירורגי זעיר שבמהלכו מושתלים שערות באזורים מקריחים. השערות נלקחות מאזור אחר בקרקפת של המטופל, בדרך כלל האזור האחורי של הראש כיוון שהוא עשיר בשיער על אף שאזורים אחרים בראש כבר מקריחים. האזור התורם הוא קריטי להמשך התהליך, אך כמובן שגם המקצועיות של הרופא והניסיון שיש לו בתחום משפיעים על התוצאה. השתלת השיער אורכת זמן רב כיוון שיש צורך להשתיל שערה אחר שערה בתהליך שיכול לארוך יותר מ6 שעות. השתלת שיער היא אמנם יקרה יחסית לטיפולים אחרים והיא כוללת פעולה כירורגית עדינה אך היא מסבה תוצאות טובות מאוד כאשר היא מתבצעת בצורה מקצועית ונכונה.

מדוע לא מעט גברים בוחרים בהשתלת שיער כיום?

כאמור, השתלת שיער מהווה פרוצדורה נפוצה מאוד כיום. מדי שנה בשנה לא מעט ישראלים בוחרים לבצע השתחלת שיער בטורקיה וזאת מפני שתופעת ההתקרחות מהווה את אחת התופעות השכיחות בקרב גברים. מחזור השערה של גברים קצר יותר מל נשים והם סובלים מהתקרחות לא פעם כבר בשנות ה20 לחייהם. ככל שהגיל של הגבר צעיר יותר כך ההתקרחות יכולה להשפיע באופן מהותי על הדימוי העצמי שלו ועל כל אספקט אחר בחייו ועל כן, השתלת שיער לגברים מהווה את התהליך הטוב והנבחר ביותר כיום עבור כל גבר שסובל מהתקרחות.

מדוע טורקיה מהווה את המקום האידאלי להשתלת שיער?

טורקיה מהווה בשנים האחרונות את המקום האידאלי להשתלת שיער לישראלים. השתלות שיער יכולות להיות מקצועיות ויסודיות גם בישראל וגם במדינות אחרות. אולם טורקיה מציעה יתרונות חסרי תקדים. ראשית כל, המחר בטורקיה נמוך משמעותית מהארץ. מדובר על מחצית מהמחיר אותו תשלמו בישראל על השתלת שיער. כמו כן, בטורקיה ניתן למצוא רופאים מנוסים מאוד שמבצעים השתלות שיער רבות בכל יום ויום. הם מיומנים בתחום ומבטיחים את התוצאות הטובות ביותר בתחום זה.

  • כיצד תקבלו את התוצאות הטובות ביותר מהשתלת שיער בטורקיה?

כיום ניתן למצוא חבילות שונות המוצעות על ידי חברות שונות עבור השתלת שיער בטורקיה. החבילות הללו כוללות לא פעם גם את מחיר הטיסה לטורקיה והשהייה במלון כזה או אחר. כדאי לבחור את החבילה המשתלמת ביותר אשר בין היתר מציעה את  הטיפול המקצועי והמנוסה ביותר לצורך הסרת שיער. בכדי שהטיפול יהיה מוצלח, חשוב מאוד להקשיב לכל ההוראות של הרופא. חשוב כמובן לבחור ברופא שמסביר היטב אודות ההליך לרבות כיצד הוא מתבצע בפועל, איזה תוצאות הוא משיג, תוך כמה זמן ועוד.

תוכן עניינים

שמפו

מוצרי טיפוח מומלצים שכל גבר צריך

בתחום הטיפוח, גברים מוצאים את עצמם לעתים קרובות בטריטוריה לא ידועה, ואינם בטוחים אילו מוצרים הכרחיים באמת לשגרת יומם. בעולם שבו הרושם הראשוני חשוב והטיפוח העצמי הוא בעל חשיבות עליונה, שימוש במוצרי הטיפוח הנכונים יכול לעשות את כל ההבדל. בשורות הבאות נרחיב על מוצרי הטיפוח המומלצים שכל גבר צריך לקחת בחשבון עבור שגרת הטיפוח שלו.

צבע לשיער

מוצרי קוסמטיקה מומלצים לשמירה על שגרת הטיפוח היומית

בעולם המגוון של הקוסמטיקה שבו האפשרויות נראות רבות ואינסופיות, מציאת המוצרים המתאימים לשגרת הטיפוח היומיומית שלך יכולה להרגיש כמו משימה לא פשוטה. לכן אם את חובבת טיפוח קבוע, אוהבת להתאפר בכל יום או פשוט רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך בכל יום – הכירי כמה מוצרי קוסמטיקה מומלצים עבורך שיכולים לעשות את כל ההבדל במראה ובהרגשה שלך.