כל מה שמעניין לדעת על מתיחת פנים בחוטים

טיפולי האסתטיקה עוברים שינויים והקדמה מסייעת לך לקבל תוצאות טובות ובטוחות יותר. העובדה שישנה עלייה בתוחלת החיים אינה אומרת שהגוף יודע לעצור את הזמן. הרצון להמשיך להתנהל כרגיל ולהרגיש בנינוחות, בכל מקום ושעה, הוביל להתפתחות רבה בענף ומכאן לטיפולים מתקדמים. אחד מהטיפולים הוא מתיחת פנים בחוטים ובכתבה זו נבחן מהי השיטה, למי היא מתאימה וכיצד הטיפול מתבצע.

מהי מתיחת פנים בחוטים?

עור הפנים נוטה באופן טבעי לשקוע. עם השנים העור מאבד מהגמישות שלו, יש בו פחות קולגן ולאט, לאט מתקבל מראה של פנים מבוגרות לרבות שקעים מתחת לעיניים, קמטים וקמטוטים בצידי הפנים ועוד. טיפולים רבים באים לעצור את הזמן. לשפר את הנראות הכללית של עור הפנים ותוך כדי להעניק מראה צעיר אך טבעי.

טיפולי מתיחת פנים בחוטים מתבצעים על ידי תפירה ושימוש בחוטים שמשמשים לניתוחים, אלו שנספגים בעור ומשתחררים באופן טבעי עם שאר הפסולת של הגוף. המתיחה נעשית על ידי רופא המומחה בתחום זה וכדי להבין לאיזו תוצאה ניתן להגיע אפשר למתוח את העור מול המראה ולראות את ההבדלים. כמובן, לפני תחילת הטיפול וקבלת ההחלטה לעבור את המתיחה, הרופא יבצע הדמיה של התוצאה לה אפשר לצפות.

מי רשאי לבצע את המתיחה?

את הטיפול יבצע רופא אשר התמחה בתחום האסתטי ובטיפולים מסוג זה. עלייך לבחון את הגורם המטפל (או המטפלת), לבדוק מהו הניסיון הקודם שלו, לבקש לראות תמונות של לפני ואחרי ואף לשוחח עם מטופלים קודמים. בנוסף, כדאי לבדוק מי יעמוד לרשותך לאורך כל הדרך כאשר למרפאות מקצועיות יהיה צוות של אנשים והזמינות לאחר המתיחה תהיה גבוהה.

מבחינת האישיות שלך, ההחלטה לבצע את המתיחה היא החלטה אישית הנובעת לרוב מרצון לגיטימי לשפר את מראה עור הפנים. אין כל צורך לתת לזמן לעשות את שלו ובמיוחד לא בעולם המודרני בו ישנם פתרונות יעילים וזמינים.

מתיחת פנים או הזרקות?

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלך היא האם לא עדיף לבצע הזרקות על פני מתיחה בחוטים. שתי השיטות יכולות להעניק לך מראה צעיר יותר, אך את ההזרקות יש לבצע לעתים תכופות יותר והן מחזיקות מעמד לתקופה קצרה בהשוואה לטיפול המתיחה. אם יש לך דילמה, מומלץ להתייעץ עם הרופא שיסביר לך את היתרונות שבכל אופציה וייתן לך מידע שיעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.

האם הטיפול מחזיק מעמד לתמיד?

טיפול המתיחה בחוטים נעשה תוך שימוש בחוטים המיועדים לניתוחים. לאורך הזמן הם ימסו אל הרקמה והגוף ידע לפנות את השאריות החוצה. תהליך ההמסה נמשך בין חצי שנה לשנה וחצי. המראה של המתיחה יתפוגג עם הזמן ובקצב איטי מאד. התוצאות של הטיפול יכולות להיות מרשימות, החזרה למראה הראשוני אורכת זמן והיא הדרגתית ולא נעשית ביום אחד. עם זאת, המתיחה לא תחזיק לעולם ועד.

תוכן עניינים

עור חורף

טיפים לשמירה על עור בריא במהלך החורף

כשהחורף מגיע, הוא מביא איתו מזג אוויר קר ויבש שיכול להוות אתגר עבור העור שלנו. העור, אשר חשוף למזג האוויר הקשה, עלול לסבול מיובש, אדמומיות ורגישות יתר. למרות מזג האוויר המאתגר, ניתן לשמור על עור בריא, רך ולח בעזרת כמה טיפים פשוטים – שגם אותם אפשרי ליישם בתקופה הקרירה של השנה.