כל מה שמעניין לדעת על מתיחת פנים בחוטים

טיפולי האסתטיקה עוברים שינויים והקדמה מסייעת לך לקבל תוצאות טובות ובטוחות יותר. העובדה שישנה עלייה בתוחלת החיים אינה אומרת שהגוף יודע לעצור את הזמן. הרצון להמשיך להתנהל כרגיל ולהרגיש בנינוחות, בכל מקום ושעה, הוביל להתפתחות רבה בענף ומכאן לטיפולים מתקדמים. אחד מהטיפולים הוא מתיחת פנים בחוטים ובכתבה זו נבחן מהי השיטה, למי היא מתאימה וכיצד הטיפול מתבצע.

מהי מתיחת פנים בחוטים?

עור הפנים נוטה באופן טבעי לשקוע. עם השנים העור מאבד מהגמישות שלו, יש בו פחות קולגן ולאט, לאט מתקבל מראה של פנים מבוגרות לרבות שקעים מתחת לעיניים, קמטים וקמטוטים בצידי הפנים ועוד. טיפולים רבים באים לעצור את הזמן. לשפר את הנראות הכללית של עור הפנים ותוך כדי להעניק מראה צעיר אך טבעי.

טיפולי מתיחת פנים בחוטים מתבצעים על ידי תפירה ושימוש בחוטים שמשמשים לניתוחים, אלו שנספגים בעור ומשתחררים באופן טבעי עם שאר הפסולת של הגוף. המתיחה נעשית על ידי רופא המומחה בתחום זה וכדי להבין לאיזו תוצאה ניתן להגיע אפשר למתוח את העור מול המראה ולראות את ההבדלים. כמובן, לפני תחילת הטיפול וקבלת ההחלטה לעבור את המתיחה, הרופא יבצע הדמיה של התוצאה לה אפשר לצפות.

מי רשאי לבצע את המתיחה?

את הטיפול יבצע רופא אשר התמחה בתחום האסתטי ובטיפולים מסוג זה. עלייך לבחון את הגורם המטפל (או המטפלת), לבדוק מהו הניסיון הקודם שלו, לבקש לראות תמונות של לפני ואחרי ואף לשוחח עם מטופלים קודמים. בנוסף, כדאי לבדוק מי יעמוד לרשותך לאורך כל הדרך כאשר למרפאות מקצועיות יהיה צוות של אנשים והזמינות לאחר המתיחה תהיה גבוהה.

מבחינת האישיות שלך, ההחלטה לבצע את המתיחה היא החלטה אישית הנובעת לרוב מרצון לגיטימי לשפר את מראה עור הפנים. אין כל צורך לתת לזמן לעשות את שלו ובמיוחד לא בעולם המודרני בו ישנם פתרונות יעילים וזמינים.

מתיחת פנים או הזרקות?

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלך היא האם לא עדיף לבצע הזרקות על פני מתיחה בחוטים. שתי השיטות יכולות להעניק לך מראה צעיר יותר, אך את ההזרקות יש לבצע לעתים תכופות יותר והן מחזיקות מעמד לתקופה קצרה בהשוואה לטיפול המתיחה. אם יש לך דילמה, מומלץ להתייעץ עם הרופא שיסביר לך את היתרונות שבכל אופציה וייתן לך מידע שיעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.

האם הטיפול מחזיק מעמד לתמיד?

טיפול המתיחה בחוטים נעשה תוך שימוש בחוטים המיועדים לניתוחים. לאורך הזמן הם ימסו אל הרקמה והגוף ידע לפנות את השאריות החוצה. תהליך ההמסה נמשך בין חצי שנה לשנה וחצי. המראה של המתיחה יתפוגג עם הזמן ובקצב איטי מאד. התוצאות של הטיפול יכולות להיות מרשימות, החזרה למראה הראשוני אורכת זמן והיא הדרגתית ולא נעשית ביום אחד. עם זאת, המתיחה לא תחזיק לעולם ועד.

תוכן עניינים

המסת שומן

המסת שומן בקור: השלכות על רמות כולסטרול וטריגליצרידים: בדיקה מדעית

כולסטרול גבוה ורמות טריגליצרידים גבוהות הם דאגות בריאותיות נפוצות שעלולות להגביר את הסיכון למחלות לב וכלי דם. בעוד שגישות מסורתיות להורדת כולסטרול כוללות לעתים קרובות טיפול תרופתי, מחקר מדעי עדכני חקר את ההשפעות של חשיפה לקור על המסת שומן ואת ההשלכות הפוטנציאליות שלה על רמות הכולסטרול והטריגליצרידים. מאמר זה מספק מבט מדעי מקיף על הנושא, המנתח את הקשר בין המסת שומן בקור לבין השפעתו על רמות הכולסטרול.

קוסמטקאית

סקולפטרה: חידוש הפלא שמשנה את עולם האסתטיקה!

דמיינו עולם שבו המרדף אחר היופי משתלב בהרמוניה עם קצב הטבע, שבו רחש ההתחדשות אינו מהדהד את המולת חדרי הניתוח אלא מהדהד בפשטות חיננית. סקולפטרה נכנס לעולם הזה כמו גאות עדינה, ומציע מגדלור של תקווה לאלה המבקשים טרנספורמציה ללא שובל של התערבות כירורגית. בתחום האסתטיקה מתחוללת מהפכה מתוחכמת, כזו שבה הבטחות הנעורים והאלגנטיות אינן דורשות את מחירו הגבוה של קצה האזמל.

רשלנות רפואית

ספינה ביפידה והשלכות רשלנות רפואית

ספינה ביפידה היא נכות מולדת מורכבת בעמוד השדרה, עם השלכות לכל החיים על הנפגעים ובני משפחותיהם. למרות שהסיבה המדויקת שלה לא תמיד ברורה, רשלנות רפואית זוהתה כגורם תורם במקרים מסוימים.