הסרת שיער ב-2020: החידושים, היתרונות והמחירים

בשנים האחרונות תחום הסרת שיער בלייזר הפך למאוד מבוקש אצל אנשים או הנשים בעלי שיער עודף ומיותר. 

אנשים ניסו בעבר דרכים שונות ומשונות, על מנת להסיר את השיער המיותר מגופם. 

בין הדרכים, שהיו מקובלות עד לפי שנים אחרות, וחלקם משתמשים בהם כיום, גילוח, שעווה, פינצטה, ועוד. 

לשיטות אלו יש חסרונות ויתרונות בעיני נשים וגברים, הסובלים משיער עודף.

האופציה הטובה ביותר היא הסרת השיער בלייזר, אז במאמר זה נדבר על שיטות להסרת שיער עודף.

היתרון הברור של שיטת הלייזר, לעומת שיטות אחרות, אז איך יודעים מהו הטיפול המתאים וסיכויי ההצלחה?

שיטות אחרות להסרת שיער 

קיימות שיטות רבות ושונות להסרת השיער:

  • גילוח- בשיטה זו מגלחים את השיער בסכין  גילוח. 

השיטה הזו קלה לביצוע ואינה עולה יותר מדי, והחיסרון המורגש שיש אפשרות לקבל חתכים ופצעים עמוקים בשימוש שאינו תקין, וכן השיער צומח במהירות רבה.

  • פינצטה או חוט-  שיטה זו מיועדת להוציא שערות סוררות מהפנים או מהגבות. החיסרון של שיטה זו שהתהליך הוא מעט כואב, ובשימוש של אדם שאינו מיומן יכול לגרום לפצעים בעור, וכן השיער במקרה זה גם צומח במהירות וקוצני יותר.
  • שעווה- שיטה זו היא שיטה, המסירה את השערה מהשורש, ולכן השיער המוסר בשיטה זו צומח פחות מהר, אך החיסרון העיקרי שלה בשימוש, שאינו תקין היא עלולה לגרום לכוויות קשות.

  • שיטת מחט חשמלית- שיטה זו מסירה את השערה מהשורש, שהמחט החשמלית חודרת אל תוך השערה.

החיסרון בשיטה זו, שהיא כואבת מאד, ומצריכה משחת אלחוש והחלמה קצרה.

שיטת הלייזר 

שיטת הלייזר היא השיטה הטובה ביותר להסרת שיער לזמן הארוך ביותר, וכך במקרים מסוימים אצל מטפל מיומן היא אפילו לא כואבת כלל. 

שיטה זו הומצאה בטעות על ידי מדען שהשתמש בקרן לייזר, ואז קרן הלייזר פגעה בו ביד בטעות, והשאר היסטוריה. 

שיטה זו נחשבת לשיטה הטובה ובטוחה ביותר בעולם ובישראל להסרת שיער, ורבים משתמשים בה.

שיטת הלייזר עובדת בצורה הזו, על ידי הידיעה כי חלבון השערה נמס ב62 מעלות, ולכן קרן הלייזר מחממת את זקיק השערה, וגורמת  באופן זה לנשירה שלה. 

קרן הלייזר עובדת על ידי זיהוי המלנין בשיער, שהוא מעביר את אנרגיית האור של הלייזר, ככל שהשערה כהה יותר כך היא תישמד מהר יותר.

ראו גם: מיצוק צוואר

טיפול יופי

איזה שני גורמים מצליחים את הטיפול? 

  • צבע השיער– צבע השיער בהחלט גורם משפיע בהצלחת הטיפול, משום שכאמור המלנין מוליך את המלנין של השיער, ולכן שיער כהה יצטרך טיפולים  מעטים יותר מאשר שיער בהיר.
  • עובי השיער-לובי השיער יש בהחלט משמעות בטיפול זה שיער עבה יתר יהיה יותר ל להסיר אותו מאר שיער דק ופלומתי 

איזה מכשירים מתאימים לאיזה סוג של שיער?

  • בעלי עור בהיר- אלו שבעלי עור בהיר מתאימים המכשירים מסוג אלכסנדריט.   המכשירים האלו נחשבים מהדור השני, והם קלים לתפעול יחסית, שהם עובדים על ידי גלי אור, אך עלולים שלא לקלוט עור כהה. 
  • בעלי עור חום- בעלי עור כהה מאוד כמו אתיופים או הודים עד לשנים האחרונות לא היו יכולים להסיר שיער, אך הודות לדור האחרון של מכשירי הלייזר ניתן פתרון מעולה. 

איך מתבצעת הסרת השיער בלייזר? 

לפני הטיפול מגלחים את השיער, על מנת שקרן הלייזר לא תצרוב את העור, שכן דווקא בגילוח, ולא בשום שיטה אחרת, על מנת למנוע כאב.  

יש למרוח משחת אלחוש על המקום המטופל, שכן יש לדאוג שהמטפל יכסה את המשחה ביריעת ניילון, על מנת שהחומר יחדור עמוק יותר.

מגזין אסתטיקה וטיפוח


טיפולי יופי

תוכן עניינים

שמפו

מוצרי טיפוח מומלצים שכל גבר צריך

בתחום הטיפוח, גברים מוצאים את עצמם לעתים קרובות בטריטוריה לא ידועה, ואינם בטוחים אילו מוצרים הכרחיים באמת לשגרת יומם. בעולם שבו הרושם הראשוני חשוב והטיפוח העצמי הוא בעל חשיבות עליונה, שימוש במוצרי הטיפוח הנכונים יכול לעשות את כל ההבדל. בשורות הבאות נרחיב על מוצרי הטיפוח המומלצים שכל גבר צריך לקחת בחשבון עבור שגרת הטיפוח שלו.

צבע לשיער

מוצרי קוסמטיקה מומלצים לשמירה על שגרת הטיפוח היומית

בעולם המגוון של הקוסמטיקה שבו האפשרויות נראות רבות ואינסופיות, מציאת המוצרים המתאימים לשגרת הטיפוח היומיומית שלך יכולה להרגיש כמו משימה לא פשוטה. לכן אם את חובבת טיפוח קבוע, אוהבת להתאפר בכל יום או פשוט רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך בכל יום – הכירי כמה מוצרי קוסמטיקה מומלצים עבורך שיכולים לעשות את כל ההבדל במראה ובהרגשה שלך.

ניתוח פלסטי

כל מה שרציתם לדעת על הכנות לתהליך ניתוח פלסטי

ניתוחים פלסטיים מייצגים תהליך מספק ומשנה חיים עבור אנשים רבים המבקשים להגדיר מחדש את המראה האסתטי שלהם. כיוון שמדובר על הליך כירורגי משמעותי, גם מאחורי שיפורים אסתטיים מסתתרים תהליכים מקדימים מדוקדקים והכנות יסודיות, שהים הכרחיים להבטחת תוצאות בטוחות ומוצלחות.

בושם על אישה

כל הסודות והטיפים לטיפוח אישי

טיפוח אישי אינו רק דבר שבשגרה, זוהי אמנות שנועדה לטפח את הגוף והנפש כאחד, ולטפח תחושת רווחה וביטחון עבור כל אחד. במדריך מקיף זה אנו מתעמקים בסודות ובטיפים לטיפוח אישי נכון ומומלץ עבור נשים וגברים, במטרה לעזור לאנשים להשיג את האני הטוב ביותר שלהם מבפנים.