מזותרפיה לפנים – להצערת העור ללא כאב

טיפולי הקוסמטיקה מאפשרים לך ליהנות ממראה פנים צעיר ונעים. הטיפולים מתאימים כמעט לכל גיל ואפשר להתחיל בהם כבר בשנות העשרה ולאורך השנים. בכל גיל יתאימו טיפולים שונים כאשר חלק בלתי נפרד מהתהליך והטיפול הוא התייעצות והתאמת הדרך המושלמת עבורך להגיע לתוצאות המחמיאות ביותר.

אחד מהטיפולים המתאימים לעור הפנים ושהפך לחלק בלתי נפרד מטיפולי הקוסמטיקה הוא המזותרפיה. הטיפול בא לעורר את עור הפנים, לשפר את תהליך חידוש התאים ולהעניק מראה רענן וצעיר. לשם כך נעשה שימוש במכשיר ובו מחטים דקיקות ואיתו עוברים על העור בכל אזור שמיועד לטיפול.

האם הטיפול כואב?

טיפולי קוסמטיקה לא צריכים להיות כואבים וכך גם טיפול מזותרפיה לפנים. לפני תחילת הטיפול יניחו באזור המיועד משחה מאלחשת כך שהאזור יהיה מנומנם. לא מדובר על הרדמה והפעולה מתבצעת ללא כל התערבות כירורגית. המשחה מיועדת להפחית את התחושה באזור אך בסיום הטיפול התחושה תחזור לעצמה במהירות וכך גם השנים יחזרו אחורה.

הדקירות אשר מתבצעות בעור מעודדות אותו לייצר תאים חדשים. העור הוא אחד האיברים המרתקים שלנו. הוא מתחדש כל הזמן, אך לא תמיד בקצב שנרצה ולא תמיד יש לו מספיק חומרים כדי להיראות צעיר כמו שהיה נראה בעבר. הדקירות הקטנטנות מעודדת את ייצור הקולגן ואת החידוש של העור.

מתי מזותרפיה לפנים תהיה הפתרון הנכון?

ישנם טיפולים קוסמטיים רבים ולכן אפשר להעלות את השאלה מתי נכון לבחור דווקא בטיפול זה. המזותרפיה מתאימה לטיפול בצלקות על העור כיוון שהיא מעודדת את ההתחדשות של התאים באזור. תודות לגירוי היא גורמת לעור לבצע טיפול עצמי במינימום התערבות חיצונית. הטיפול יהיה יעיל גם לטיפול בנקבוביות שנוצרו מסיבות שונות בעור וזאת בשל אותה תכונה של עידוד התחדשות העור.

המזותרפיה טובה לטיפול בקמטוטים ובעיקר בשלבים הראשונים שלהם. ברגע שישנו שינוי בעור הפנים וכשנרצה לעודד את ההתחדשות לעתים תכופות, נוכל לפנות לטיפול זה וליהנות מתוצאות מרשימות. הטיפול יעיל למינון ומחיקת סימני הגיל ובסיומו ניתן לצפות למראה עור צעיר, חיוני וזוהר.

קבלת ההחלטה לבצע את הטיפול

ההחלטה לעבור טיפול מזותרפיה לפנים מתחילה בהחלטה לשפר את העור ולהחיות אותו. כיוון שישנם טיפולי קוסמטיקה רבים, ההחלטה שצריכה להתקבל היא גם איזה מבין כל הטיפולים מומלצים וטיפול זה הוא אחד היעילים. הקוסמטיקאית תוכל להמליץ על הדרך הטובה ביותר לקבל תוצאות של עור פנים זוהר וחלק לאחר שתראה את מצב העור ותשמע ממך מהן המטרות שלך.

לצד ההחלטה לטפל בעור הפנים, חשוב גם לבחור את הקוסמטיקאית המתאימה לך. עלייך לשאול על הניסיון של הקוסמטיקאית בטיפול זה, לשמוע על חלופות וכמובן לבחון את הקליניקה עצמה. עלייך להרגיש בנינוחות לאורך כל הדרך, מהעלאת השאלות הראשונות ועד לאחר שהטיפול יסתיים.

תוכן עניינים

שמפו

מוצרי טיפוח מומלצים שכל גבר צריך

בתחום הטיפוח, גברים מוצאים את עצמם לעתים קרובות בטריטוריה לא ידועה, ואינם בטוחים אילו מוצרים הכרחיים באמת לשגרת יומם. בעולם שבו הרושם הראשוני חשוב והטיפוח העצמי הוא בעל חשיבות עליונה, שימוש במוצרי הטיפוח הנכונים יכול לעשות את כל ההבדל. בשורות הבאות נרחיב על מוצרי הטיפוח המומלצים שכל גבר צריך לקחת בחשבון עבור שגרת הטיפוח שלו.

צבע לשיער

מוצרי קוסמטיקה מומלצים לשמירה על שגרת הטיפוח היומית

בעולם המגוון של הקוסמטיקה שבו האפשרויות נראות רבות ואינסופיות, מציאת המוצרים המתאימים לשגרת הטיפוח היומיומית שלך יכולה להרגיש כמו משימה לא פשוטה. לכן אם את חובבת טיפוח קבוע, אוהבת להתאפר בכל יום או פשוט רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך בכל יום – הכירי כמה מוצרי קוסמטיקה מומלצים עבורך שיכולים לעשות את כל ההבדל במראה ובהרגשה שלך.