עיבוי ייצוב שפתיים שפתיים

השפתיים הם אחד האזורים הבולטים ביותר בפנים. מעבר לכך שהן יוצרות את החיוך שלנו, הן קובעות במידה רבה כיצד ייראו הפנים שלנו. שפתיים עבות הן מרשימות ונתפסות כיפות יותר לעומת שפתיים דקות. על אף שישנו אידאל יופי, לא כולנו זכינו לו, אך לקוסמטיקה מענה לכך.

עיבוי וייצוב של השפתיים נעשים במסגרת הטיפולים הקוסמטיים רק על ידי רופא שהוסמך לעסוק בתחום. הפעולה מתאימה לכל מי שאינו מרוצה מהמראה הנוכחי של השפתיים והיא מתאימה לגברים, נשים, צעירים ומבוגרים. הפעולה מתאימה גם לאלו אשר השפתיים שלהם תמיד היו דקות וגם לאלו אשר עם השנים הרקמה של השפתיים שלהם נהייתה דלילה ובכך השפיעה על המראה של הפה.

הזמן המתאים לבצע את הטיפול

טיפולים רבים בתחום הקוסמטיקה יכולים להתאים לקהל רחב. את הטיפול אפשר לעבור כבר לאחר גיל 18, אך לרוב אנשים יפנו אליו רק לאחר שנות הארבעים. בגילאים הצעירים יותר הפניה לבצע את השינוי תתבצע על ידי אלו שאינם מרוצים מהמראה של השפתיים זה זמן רב. כאשר באופן טבעי השפתיים דקות, אפשר לעבות ולייצב אותן על ידי טיפול קוסמטי רפואי.

בגילאים המאוחרים יותר הסיבה לפנות לטיפול תהיה שינוי שנובע עם השנים. העור שלנו אינו נשאר צעיר וככל שהשנים עוברות הוא פחות גמיש. תופעות כמו חשיפה לשמש, לכימיקליים, עישון ותרופות, יכולות להוביל לשינויים בעור ואחד השינויים יתבטא בעובי השפתיים. במקרה זה ניתן לבצע טיפול התערבותי ולהחזיר לפנים את המראה המרשים.

הדבר הראשון שיש לעשות כדי להתחיל בטיפול

עיבוי ייצוב שפתיים שפתיים יתחיל בבדיקה מקדימה ותיאום ציפיות. מדובר על טיפול קוסמטי כירורגי שנעשה רק על ידי רופא שהוכשר לעסוק בתחום. הדבר הראשון שהרופא ירצה לבדוק הוא את המצב הנוכחי של הפנים ושל העור. הוא ירצה לשמוע ממך מהן הציפיות שלך ולתכנן את הפעולה. בשלב זה הרופא יוכל להגיד מה ניתן לעשות ולהכין עבורך הדמיה. רק לאחר שזו תמצא חן בעינייך אפשר יהיה לקבוע את זמן הטיפול.

חשוב מאד להיות בתקשורת פתוחה עם הרופא כיוון שהוא אחראי לתוצאה. יש לדווח על מחלות באזור השפתיים, על הרפס שחוזר על עצמו ובמידה והומלץ לך לחכות מעט לעשות זאת כדי לבצע את הטיפול בזמן הנכון ביותר לגוף שלך. טיפול נכון יוביל לתוצאה יפיפייה ולשביעות רצון גבוהה.

עיבוי ייצוב שפתיים שפתיים

בטיפולי עיבוי וייצוב של השפתיים יילקחו מספר גורמים בחשבון. ישנם מאפיינים לשפתיים מרשימות והרופא ירצה להגיע למרחק מושלם בין השפתיים לבין האף ובינן לבין הסנטר. הוא ידאג ליחס נכון ומתאים, לציפיות ולאידאל היופי, בין השפה העליונה לזו התחתונה. הרופא ימלא ויעצב הן את השפה התחתונה והן את העליונה כאשר ניתן לבצע מראש הדמיה ולהתחיל בפעולה רק לאחר שזו מוצאת חן בעינייך.

תוכן עניינים

שמפו

מוצרי טיפוח מומלצים שכל גבר צריך

בתחום הטיפוח, גברים מוצאים את עצמם לעתים קרובות בטריטוריה לא ידועה, ואינם בטוחים אילו מוצרים הכרחיים באמת לשגרת יומם. בעולם שבו הרושם הראשוני חשוב והטיפוח העצמי הוא בעל חשיבות עליונה, שימוש במוצרי הטיפוח הנכונים יכול לעשות את כל ההבדל. בשורות הבאות נרחיב על מוצרי הטיפוח המומלצים שכל גבר צריך לקחת בחשבון עבור שגרת הטיפוח שלו.

צבע לשיער

מוצרי קוסמטיקה מומלצים לשמירה על שגרת הטיפוח היומית

בעולם המגוון של הקוסמטיקה שבו האפשרויות נראות רבות ואינסופיות, מציאת המוצרים המתאימים לשגרת הטיפוח היומיומית שלך יכולה להרגיש כמו משימה לא פשוטה. לכן אם את חובבת טיפוח קבוע, אוהבת להתאפר בכל יום או פשוט רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך בכל יום – הכירי כמה מוצרי קוסמטיקה מומלצים עבורך שיכולים לעשות את כל ההבדל במראה ובהרגשה שלך.